Nasıl Çalışır?

Kurslab, eğitmen ve öğrencileri tamamen online ortamda bir araya getiren bir platformdur.

Bu nedenle satın alınan dersin tüm işlemleri Kurslab üzerinden yapılır.


Öğrenci Eğitmenini Bulur

Öğrenciler, müsait zamanına ve eğitim almak istediği konuya göre fitreleme yaparak sistemdeki eğitmenler arasından seçim yapabilir. Eğitmenin profilindeki takvimden boş zamanları seçebilir ve ders rezervasyonu yapabilir. Eğer ihtiyacı olursa eğitmene mesaj atarak dersin detaylarıyla ilgili görüşebilir ve eğitmenden deneme dersleri talep edebilir.


Ders Talebi Onaylanır

Kurslab’ın sunduğu ayrıcalıklardan biri eğitmenlerin de sisteme aktif bir kullanıcı olarak dahil olmasıdır. Sistem, her aşamada, öğrenci ve eğitmen arasındaki etkileşimi yüksek tutar. Eğitmen, öğrencilerin ders talebini ve deneme dersi isteklerini değerlendirebilir, gerekirse öğrenci ile Kurslab’ın chat sistemi üzerinden görüşebilir ve her şey yolundaysa ders onayını verir!


Tebrikler! Artık Siz de Online Eğitim Deneyimine Hazırsınız!

Eğitmen onayından sonra online ödeme gerçekleşir. Ödediğiniz ücretin %15’i Kurslab tarafından komisyon olarak kesilir.


Birebir – Online!

Sadece bilgisayarınızı kullanarak, Kurslab’da canlı ders verebilirsiniz. Tek ihtiyacınız güçlü bir internet bağlantısı ve bilgisayarınız. Ders zamanı geldiğinde öğrenci ve eğitmenler sadece bilgisayarlarını kullanarak Kurslab’ın kendi sistemi üzerinden eğitimi gerçekleştirirler. Eğitimlerimiz Skype vb herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan, tamamen Kurslab’ın sistemiyle ve gelişmiş akıllı tahta özelliğiyle yapılır.