Emre YAVAŞ

Professional Kurslab Tutor

Ben Emre YAVAŞ

Merhaba Sevgili Arkadaşlarım, Ben Emre Hoca. Hedeflerinize ulaşma yolunda, Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı derslerinde sizlere yardımcı olmaya hazırım. Bu işin mutfağından geliyorum. Uzun zamandır birkaç yayınevine soru hazırlıyorum. Sizlerin hedeflerinize ulaştığını görmek ve bu yolda sizlere rehberlik etmiş olmaktan gurur duyacağım. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla...


Course Title

Lise Türkçe

Course Category

Turkish

Course Description

Üniversiteye hazırlık yolunda liseli arkadaşların Türkçe derslerinde sizlere destek olmak istiyorum. Özellikle "Paragraf" sorularının çözümü için geliştirdiğim yöntemleri aktarmaktan gurur duyacağım. Liseli arkadaşların "sıkıcı" bulduğu "Dilbilgisi" konularını daha eğlenceli hale getirip size rehberlik etmek benim için mutluluk kaynağı olacaktır. İşin mutfağından geliyorum. Dilbilgisi soruları yazıyorum. Size katkım olacağından hiç şüpheniz olmasın.

ONE COURSE FEE

40.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor

Get News from Us

Leave us an e-mail address to get the news first!