Ergin TAŞÇI

Professional Kurslab Tutor

Ben Ergin TAŞÇI

Arifiye Öğretmen Okulu, 1976 Fen Sınıfı mezunu, yurt dışı öğretmenliği, 8 yıl özel okul ve üstün zekalılar öğretmenliği yaptım. Halen Kartal Sınav Koleji' nde, sınıf, Akıl ve Zeka Oyunları&Beyin Oyunları öğretmenliği yapmaktayım. Eğitimde teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, öğrenmeyi öğrenen ve analitik düşünceye sahip öğrencileri, kendime ait üstün yöntemler ve araçlarla yetiştiren, idealist, özverili, yenilikçi, araştırmacı, prezantabl özelliklerine sahip, mesleğine aşık, uzman eğitimciyim.


Course Title

UZMAN ÖĞRETMENDEN 3, 4, 5 VE 6. SINIFLARA TEMEL VE İLERİ FEN BİLİMLERİ DERSLERİ

Course Category

Science

Course Description

34 yıllık meslek hayatımın 8 yılını özel okullar, bir yılını üstün zekalılar sınıf öğretmenliğimin, yaklaşık 16 yılını da, daha çok matematikten, sonrasında Fen bilimleri ve Türkçe özel dersler vererek, çok üstün başarılar elde eden öğrencilerimden biri de neden siz olmayasınız? çünkü, eğitim öyle bir başarı ister ki, kaybettiğiniz bir günün, hatta bir saatin bile telafisi, günlerinizi; kaybettiğiniz bir ayınızın telafisi, aylarınızı, hatta yılınızı alacaktır.

ONE COURSE FEE

50.00 ₺


Available Course Hours

Please Select a DayThe courses you have added to the cart are reserved for you for 10 minutes. Lessons that are not purchased within 10 minutes are automatically deleted from the cart.


Send Message to Tutor

Sign in to post a message to the instructor

Get News from Us

Leave us an e-mail address to get the news first!