Hakkımızda

Amacımız Nedir?

Kurslab’ın misyonu, zaman ve para tasarrufuyla her konuda birebir eğitim imkanı sağlamaktır. ODTÜ Teknokent’ te geliştirilen Kurslab, bu amacını gerçekleştirebilmek için tüm dünyadaki kullanıcılara rahat edebilecekleri ortamda en iyi eğitmenlerden ders alabilme ve istedikleri gibi ders verebilme fırsatı sunar.Platform/Nasıl Çalışır?

Kurslab, eğitmenler ve öğrencileri tamamen online ortamda bir araya getiren çevrimiçi bir eğitim platformudur. Her konuda binlerce uzman eğitmeni barından sistem, öğrencilere kendileri için en iyi eğitmeni seçebilme imkanını verir.

Kurslab’ın görüntülü konuşma sistemi üzerinden yapılan birebir canlı dersler sayesinde herkes dilediği konuyu istediği yerde öğrenebilir. Online eğitim rahatlığı ve özel ders veriminin bir araya gelmesiyle, sistemimiz yüksek oranda fayda sağlar.


Biz Kimiz?

Kurslab, ODTÜ Teknokent ve Silikon Vadisi’ndeki ofisleriyle bilişimin gücünden beslenen bir online eğitim platformudur. Online eğitim olanaklarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için çalışan bir ekiple, sektördeki tüm yeni uygulamaları takip etmektedir. Yayına açıldığı ilk 1 ayda bile 1500 eğitmen başvurusuyla yoğun ilgi gören Kurslab, aktif kullanıcı kitlesi ve özenle seçilmiş eğitmenleriyle sektörün en iyilerinden biri olmaya hazırlanmaktadır.